5 yıl sonra Türkiye’de yeniden merhaba

5 yıl sonra Türkiye’de yeniden merhaba

Değerli dostlar,

15 Ekim 2009-15 Ekim 2014 tarihleri arasında Belçika’nın La Louviere Yavuz Sultan Selim Camii Din Görevlisi olarak yapmış olduğum görev nihayet bitti. 15 Ekim 2014 Çarşamba günü 16.10 Brüksel-Sabiha Gökçen uçuşu ile Türk Hava Yolları ile istanbul’a geldim.

15 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 12.00-12.30 arası Caminin önünde kalabalık bir cemaat ile uğurlandım. Dernek yönetimi, camii cemaatimiz, bölge din görevlileri hep yanımızdaydı.

Havaalanında eşyalarımızı verdik, bol bol ayrılık, hatıra fotoğrafı çektirdik. Ve facebook sayfamızda yayınladık. Oradan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/vehbiaksit

Bizi seven dostlara, ayrılık halinde iken birlikte olan cemaatimize, her zaman yanımızda olan Dernek Yönetim Kuruluna ve Charleroi Bölgesi Din Görevlilerine çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca çeşitli mazeretleri sebebiyle katılamayıp telefonla arayan, mesaj gönderen, facebookta gidişimize yorum yazan tüm sevenlerime teşekkür ediyorum.

Ben, Veda programı ile birlikte yapılacak bütün programlardan, facebook sayfamdan, sms göndererek cemaatimi, meslektaşlarımı bilgilendirdim. Bu bilgilendirmeyi ciddiye almayanları da kendi hallerine bırakıyorum. Ben de ciddi olarak arkadaşlıklarımı gözden geçirmeyi düşünüyorum.

Şimdi ailemle birlikte Kocaeli Körfez ilçesindeki evimde istirahat ediyor, dinleniyorum.

Türkiyemiz çok güzel…

Çok şükür alnımız ak, başımız dik bir şekilde yurdumuza döndük.

23 Ekim 2014 Perşembe günü Kocaeli İl  Vaizliği görevine başlayacağım ve yeni görevime gitmek için 24 Ekim 2014 CUma günü ayrılacağım. 07 Kasım 2014 Cuma günü yine bir Cuma günü Kuşadası Müftüsü olarak görevime başlayacağım.

Selam ve saygılarımla…

 

Vehbi AKŞİT

Cep: 0535 682 57 15
info@vehbiaksit.net
www.vehbiaksit.net

YAZAR HAKKINDA

Vehbi Akşit Vehbi Akşit Vehbi Akşit, İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü 1968 Adapazarı doğumlu, 1986 Adapazarı İmam Hatip Lisesi Mezunu 1990 Bursa İlahiyat Fakültesi Mezunu. 1995 Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi Müftü ve Vaizler Kursu 3. Dönem Mezunu 1997 Konya Selçuk Üniversitesi Din Eğitimi alanında Yüksek Lisans. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursları Müdürü, Vaiz ve Müftü olarak görev yaptı. Muş Korkut, Malatya Pütürge, Afyon Başmakçı, Aydın Kuşadası ilçelerinde Müftü olarak görev yaptı. Halen İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü olarak görev yapmaktadır. Çalışmalarını www.vehbiaksit.com.tr internet sitesinde yayınlamaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?