Bilgi

Ferizli Yeni Camii ikindi namazı sohbeti

Ferizli Yeni Camii ikindi namazı sohbeti

Çok kıymetli sınıf arkadaşım Ahmet sulak in cenazesinden sonra Çekmeköy müftüsü Vehbi Akşit hocamızİn camimizde ikindi namazı sonrası kısa sohbetinden istifade ettik. İzlemek için tıklayınız  

Çok kıymetli sınıf arkadaşım Ahmet sulak in cenazesinden sonra Çekmeköy müftüsü Vehbi Akşit hocamızİn camimizde ikindi namazı sonrası kısa sohbetinden istifade ettik.

İzlemek için tıklayınız

 

YAZAR HAKKINDA

Vehbi Akşit Vehbi Akşit Vehbi Akşit, İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü 1968 Adapazarı doğumlu, 1986 Adapazarı İmam Hatip Lisesi Mezunu 1990 Bursa İlahiyat Fakültesi Mezunu. 1995 Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi Müftü ve Vaizler Kursu 3. Dönem Mezunu 1997 Konya Selçuk Üniversitesi Din Eğitimi alanında Yüksek Lisans. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursları Müdürü, Vaiz ve Müftü olarak görev yaptı. Muş Korkut, Malatya Pütürge, Afyon Başmakçı, Aydın Kuşadası ilçelerinde Müftü olarak görev yaptı. Halen İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü olarak görev yapmaktadır. Çalışmalarını www.vehbiaksit.com.tr internet sitesinde yayınlamaktadır. Halen Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Din Eğitimi Bilim Dalında Doktora Öğrencisidir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?