La Louviere Yavuz Sultan Selim Camii Sakalı Şerif Ziyareti

La Louviere Yavuz Sultan Selim Camii Sakalı Şerif Ziyareti


14 Ağustos 2011 Pazar – La Louviere Yavuz Sultan Selim Camii Sakalı Şerif Ziyareti

La Louviere Yavuz Sultan Selim Camii’nde Ramazan ayı içinde, Sakal-ı Şerif ziyareti yapıldı.

14 Ağustos 2011 Pazar günü Teravih namazından sonra, sakal-ı şerif ziyareti camimizde yapıldı.

Din Görevlisi olarak görev yaptığım camide, Camimizin İlk kadrolu İmam Hatibi Süleyman ZEYLEK Hocam ve Eski öğretmenlerden Mehmet DEMİRCİ Hocam ile birlikte salavatlarla, bu ziyaret gerçekleştirildi.

Bu videonun çekimi için Dernek Başkanımız Selahattin KOÇ Bey Kardeşim yardımcı oldu. Ve şimdi belki de bütün cemaatin katılımı olduğu için bu ziyareti yapanları izliyorsunuz.

Mesela Sefer Öztürk abimiz var. Allah’tan rahmet diliyorum. O zamanlar çekilmiş şimdi hatıra olarak karşımıza çıkıyor.

YAZAR HAKKINDA

Vehbi Akşit Vehbi Akşit Vehbi Akşit, İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü 1968 Adapazarı doğumlu, 1986 Adapazarı İmam Hatip Lisesi Mezunu 1990 Bursa İlahiyat Fakültesi Mezunu. 1995 Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi Müftü ve Vaizler Kursu 3. Dönem Mezunu 1997 Konya Selçuk Üniversitesi Din Eğitimi alanında Yüksek Lisans. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursları Müdürü, Vaiz ve Müftü olarak görev yaptı. Muş Korkut, Malatya Pütürge, Afyon Başmakçı, Aydın Kuşadası ilçelerinde Müftü olarak görev yaptı. Halen İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü olarak görev yapmaktadır. Çalışmalarını www.vehbiaksit.com.tr internet sitesinde yayınlamaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?