Bilgi

Ramazan Günlüğü Cüz Cüz Kuran

Ramazan Günlüğü Cüz Cüz Kuran

Gümilcine S. Müftülüğü taraından hazırlanan ve Ramazan ayı boyunca her gün bir cüzün tanıtıldığı youtube kanalını istifade etmeniz için sitemize ekliyorum. Rabbim izlediklerimizle, dinlediklerimizle, anlattıklarımızla amel etmeyi nasip eylesin. Programı hazırlayıp sunan hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Sizler de Ramazan ayında ajandanıza kaydedin, her gün Allah’ın kelamını cüz cüz öğrenin…. Ramazan Günlüğü Cüz’den Mesajlar videoları için […]

Gümilcine S. Müftülüğü taraından hazırlanan ve Ramazan ayı boyunca her gün bir cüzün tanıtıldığı youtube kanalını istifade etmeniz için sitemize ekliyorum.

Rabbim izlediklerimizle, dinlediklerimizle, anlattıklarımızla amel etmeyi nasip eylesin.

Programı hazırlayıp sunan hocalarımıza çok teşekkür ediyorum.

Sizler de Ramazan ayında ajandanıza kaydedin, her gün Allah’ın kelamını cüz cüz öğrenin….

Ramazan Günlüğü Cüz’den Mesajlar videoları için tıklayınız

YAZAR HAKKINDA

Vehbi Akşit Vehbi Akşit Vehbi Akşit, İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü 1968 Adapazarı doğumlu, 1986 Adapazarı İmam Hatip Lisesi Mezunu 1990 Bursa İlahiyat Fakültesi Mezunu. 1995 Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi Müftü ve Vaizler Kursu 3. Dönem Mezunu 1997 Konya Selçuk Üniversitesi Din Eğitimi alanında Yüksek Lisans. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursları Müdürü, Vaiz ve Müftü olarak görev yaptı. Muş Korkut, Malatya Pütürge, Afyon Başmakçı, Aydın Kuşadası ilçelerinde Müftü olarak görev yaptı. Halen İstanbul Çekmeköy İlçe Müftüsü olarak görev yapmaktadır. Çalışmalarını www.vehbiaksit.com.tr internet sitesinde yayınlamaktadır. Halen Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Din Eğitimi Bilim Dalında Doktora Öğrencisidir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?